Pracownia Sukien Ślubnych EVE

Wypożyczalnia

Referencje

Od wielu lat zajmuję się tym co obecnie robię czyli, szyciem sukien ślubnych i innych kreacji. Na przestrzeni tych lat poznałam wielu ludzi, którzy również świadczą usługi w branży weselnej. Tutaj chciałam polecić niektórych z nich. Zapraszam do zapoznania się z ich ofertą. 
Marek Mika o sobie: Wideofilmowaniem zajmuję się od 10 lat - najpierw jako operator w firmie "JAK" a obecnie jestem osobą, która prowadzi własną firmę "Mika" Marek Mika Usługi Informatyczne i Filmowe
Bardzo lubię współpracować z ludźmi, których praca jest dla nich nie tylko źródłem zarobku lecz pasją. Pracownia Eve niewątpliwie tak właśnie funkcjonuje. Widziałem wiele Pań młodych, ale jedna wywarła na mnie bardzo duże wrażenie przede wszystkim z powodu jej pięknej sukni ślubnej, która właśnie była wykonana w pracowni suknii ślubnej Pani Ewy.
Oferta, którą Państwu przedstawiam to wynajęcie mnie na cały dzień uroczystości weselnej. Efektem mojej pracy będzie dynamicznie zmontowany film przedstawiający najlepsze chwile Waszego pięknego dnia. 
Jeśli chcą Państwo poznać moje prace które wykonałem dotychczas, to zapraszam na spotkanie. Zachęcam przyszłych klientów aby przed podpisaniem umowy zapoznali się z fragmentami filmów, które wykonałem na zlecenie innych par (nie są to filmy demo).

Poleć nas i Ty! 

Jeżeli również masz dobre doświadczenia ze współpracy z naszą Pracownią, to przejdź na podstronę "Księga gości" i prześlij nam swoje wrażenia

...albo

skorzystaj z tego adresu i zamieść ocenę z komentarzem w Google!

Pomożesz w ten sposób również innym parom znaleźć nasz salon.

Odwiedź nas na Facebooku

Kontakt

Anna Połacik 
ul. Stokrotek 3
45-219 Opole 
tel. 784 076 325 
[email protected]

Godziny otwarcia

pon.- pt. 10.00-18.00 
sob. 10.00-13.00

oraz
Polityka prywatności